» Соціальний захист населення » На Дрогобиччині відбувся семінар-нарада для освітян щодо дотримання законодавства з охорони праці та безпечного газокористування

На Дрогобиччині відбувся семінар-нарада для освітян щодо дотримання законодавства з охорони праці та безпечного газокористування

Автор: admin1 от 26-10-2018, 11:33
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині відбувся семінар-нарада для освітян щодо дотримання законодавства з охорони праці та безпечного газокористуванняУ четвер, 25 жовтня з метою підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період у приміщенні Дрогобицького районного народного дому відбувся семінар для освітян Дрогобичини щодо дотримання законодавства з охорони праці та безпечного газокористування. У семінарі взяли участь директори (відповідальні особи за газове господарство) шкіл, коледжів, ліцеїв, училищ та інших установ освіти Дрогобицького району, міст Борислава, Дрогобича, Трускавця і Стебника. Доповідачами/експертами семінару були Лариса Бринь, заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС ГУ Держпраці,  Дмитро Петегирич, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області та Ігор Ярушак, начальник Дрогобицького експертно-навчального відділу ДП «Західний ЕТЦ».

На Дрогобиччині відбувся семінар-нарада для освітян щодо дотримання законодавства з охорони праці та безпечного газокористуванняУ ході заходу учасники розглянули низку питань щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці. Фахівці Головного управління Лариса Бринь та Дмитро Петегирич довели слухачам основні вимоги Правил безпеки при експлуатації об’єктів та газовикористовуючого обладнання (котелень, газових печей кухонь тощо). Зверталась, зокрема, увага на необхідності утримання в належному стані оголовків димовентиляційних каналів. Також наведено основні причини аварій та травматизму, що пов’язані з використанням газу.

Учасникам семінару надано консультації та роз’яснення вимог законодавства щодо отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів і устаткування підвищеної небезпеки, в тому числі твердопаливних котлів потужністю понад 100 кВт. Особливу увагу було звернено на здійснення відомчого нагляду і функціонування системи оцінки та управління ризиками в установах освіти.

Слід зазначити, що організаторами проведення семінару були спеціаліст служби охорони праці райдержадміністрації Богдан Гринчишин та  представники Головного управлінням Держпраці у Львівській області.

На Дрогобиччині відбувся семінар-нарада для освітян щодо дотримання законодавства з охорони праці та безпечного газокористування
На Дрогобиччині відбувся семінар-нарада для освітян щодо дотримання законодавства з охорони праці та безпечного газокористування
На Дрогобиччині відбувся семінар-нарада для освітян щодо дотримання законодавства з охорони праці та безпечного газокористування

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua