» Соціальний захист населення » Володимир Шутко привітав з присвоєнням звання “Мати-героїня” жительку Уличного

Володимир Шутко привітав з присвоєнням звання “Мати-героїня” жительку Уличного

Автор: admin2 от 29-12-2017, 13:57

Володимир Шутко привітав з присвоєнням звання “Мати-героїня” жительку УличногоСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко вручив посвідчення та нагрудний знак “Мати-героїняГанні Щупак, яка народила та виховала п'ятеро дітей. Відповідно до Указу Президента України від 7 грудня 2017 року №409/2017 багатодітній матері присвоєне почесне звання “Мати-героїня” та проведено виплату встановленої державою винагороди.

Володимир Шутко щиро привітав п.Ганну з високим статусом, подякував за материнський подвиг, побажав їй та її сім'ї миру, злагоди, достатку.

Присутній при врученні нагороди єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархі УГКЦ владика Ярослав також висловив Ганні Щупак слова вдячності за її жертовність, материнську любов, продовження українського роду, благословив багатодітну матір разом з усією родиною на довгі щасливі роки, сповнені любові, миру і Божої ласки.

До вітань долучилися голова районної ради Михайло Сікора, Уличненський сільський голова Святослав Стефанків, заступники голови РДА Віталій Скоропад та Іван Мізерник, капелан райдержадміністрації о.Михайло Коліщак.

Володимир Шутко привітав з присвоєнням звання “Мати-героїня” жительку Уличного