» Соціальний захист населення » Голова райдержадміністрації привітав Світлану Бандрівську з почесним званням “Мати-героїня”

Голова райдержадміністрації привітав Світлану Бандрівську з почесним званням “Мати-героїня”

Автор: admin2 от 25-05-2016, 16:00
 (голосів: 2)

Голова райдержадміністрації привітав Світлану Бандрівську з почесним званням “Мати-героїня”Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко за дорученням голови облдержадміністрації Олега Синютки привітав з присвоєнням почесного звання “Мати-героїня” жительку с.Михайлевичі, матір восьми дітей Світлану Бандрівську. Володимир Шутко вручив багатодітній матері відповідне посвідчення та нагрудний знак. Очільник району подякував п.Світлані за її справжній подвиг матері, яка присвятила своє життя дітям. Володимир Анатолійович, зокрема, відзначив, що у нього самого лише один син, тому він у глибокій пошані схиляє голову перед матір'ю, яка дала життя та виховує добрими громадянами, гідними людьми своїх восьмеро дітей (до речі, незабаром у родині Бандрівських має з'явитися на світ ще одна дитинка). Голова райдержадміністрації повідомив, що окрім визначеної державою грошової винагороди, він підпише документ про матеріальну допомогу за місцеві кошти та готовий посильно допомогти родині у їхніх потребах. Діти з цієї сім'ї також отримають путівки для оздоровлення за кошти обласного бюджету.

Володимир Шутко висловив подяку заступнику керівника — начальнику відділу сімейної політики управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Матієчко за її роботу з багатодітними сім'ями.

Почесне звання “Мати-героїня” Світлані Бандрівській присвоєне відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 7 травня 2016 року №198/2016

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua