» Інформація » Голова райдержадміністрації привітав багатодітних матерів з почесним званням "Мати-героїня"

Автор: admin2 от 23-02-2017, 17:08

Голова райдержадміністрації привітав багатодітних матерів з почесним званням "Мати-героїня"Відповідно до доручення голови облдержадміністрації Олега Синютки голова райдержадміністрації Володимир Шутко вручив сьогодні посвідчення та нагрудні знаки “Мати-героїня” багатодітним матерям району, яким це почесне звання присвоєне Указом Президента України від 8 грудня 2016 року №548/2016.

Нагороду отримала мати шести дітей Наталія Фок з Грушова. Звання "Мати-героїня" присуджене також матері шести дітей з Жданівки Наталії Табатадзе .

Голова райдержадміністрації подякував жінкам за їхню жертовність, материнський подвиг та побажав їхнім родинам добра, злагоди та миру.

Багатодітних матерів привітав також голова районної ради Михайло Сікора.