» Соціальний захист населення » У райдержадміністрації відбулася зустріч із сестрою Героя Небесної сотні

У райдержадміністрації відбулася зустріч із сестрою Героя Небесної сотні

Автор: admin2 от 15-02-2018, 09:49
 (голосів: 0)

У райдержадміністрації відбулася зустріч із сестрою Героя Небесної сотніВчора перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад зустрівся із сестрою Героя України, Героя Небесної сотні Богдана Вайди Любою Середяк. Йшлося про вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні на Дрогобиччині. Обговорювалися також проблемні питання та потреби у наданні допомоги. Люба Середяк подякувала за запрошення, зазначила, що допомога потрібна лише для завершення облаштування території біля пам'ятника Героям Небесної сотні на батьківщині Богдана Вайди в с.Летня. Віталій Скоропад запевнив сестру Героя України в підтримці та наданні практичної допомоги від районної влади.

У розмові взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля та працівник районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мар'яна Бечкало.

Нагадаємо, що 20 лютого - День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua