Вчора перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад зустрівся із сестрою Героя України, Героя Небесної сотні Богдана Вайди Любою Середяк. Йшлося про вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні на Дрогобиччині. Обговорювалися також проблемні питання та потреби у наданні допомоги. Люба Середяк подякувала за запрошення, зазначила, що допомога потрібна лише для завершення облаштування території біля пам'ятника Героям Небесної сотні на батьківщині Богдана Вайди в с.Летня. Віталій Скоропад запевнив сестру Героя України в підтримці та наданні практичної допомоги від районної влади.
У розмові взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля та працівник районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мар'яна Бечкало.
Нагадаємо, що 20 лютого - День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.













