» Освіта » В Меденичах відбувся турнір з міні-футболу пам’яті героя Небесної сотні Богдана Вайди

В Меденичах відбувся турнір з міні-футболу пам’яті героя Небесної сотні Богдана Вайди

Автор: admin1 от 29-04-2015, 10:11
 (голосів: 0)

В Меденичах відбувся турнір з міні-футболу пам’яті героя Небесної сотні Богдана ВайдиВшанувати пам’ять Героя України, героя Небесної Сотні та  нашого земляка Богдана Вайди, зібралися в Меденицькій СЗШ І-ІІІст. учасники турніру з міні-футболу, який організували громадська організація “Дрогобицький майдан” та відділ освіти Дрогобицької райдержадміністрації. В турнірі взяли участь футбольні команди загальноосвітніх  навчальних закладів сіл Болехівці, Вороблевичі, Летня, Лішня, Меденичі, Михайлевичі, Опарі, Рихтичі, Снятинка. Учасників змагань привітали методист методкабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Ігор Михаць, представник громадської організації   “Дрогобицький майдан” Олег Дукас, директор Меденицької школи Любомир Лешко.  

До фінальної  частини турніру вийшли юні футболісти Меденицької СЗШ І-ІІІст.(учитель Ігор Харко), Снятинського НВК І-ІІ ст.(учитель Андрій Сенів), Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Михайло Нечипір), які в такому ж  порядку і стали на п’єдестал  пошани. Переможець та призери змагань нагороджені Почесним кубком, медалями та грамотами, а інші учасники - солодкими призами.

 

В Меденичах відбувся турнір з міні-футболу пам’яті героя Небесної сотні Богдана Вайди

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua