У неділю, 19 лютого в с.Летня, де жив і був похований Богдан Вайда, біля пам'ятного знака Небесній сотні зібралася чисельна громада, що помолитися за душі Героїв України, які віддали своє життя за її свободу та гідне майбутнє.
Панахиду відслужив о.Володимир Горін. Словами вдячності світлої пам'яті Богдана Вайду згадали голова райдержадміністрації Володимир Шутко, депутат обласної ради Михайло Задорожний, побратим загиблого, боєць Української Добровольчої Армії Володимир Мельник, односельці.
Учасники віча поклали квіти до пам'ятного знака Героям Небесної сотні.













