15 березня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання відбулося за участю начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів управління з питань праці головного управління Держпраці у Львівській області Віталії Шепеги.
Було обговорено ситуацію, яка склалась в деяких сільських радах, де середня заробітна плата нижча від мінімальної.
За результатами засідання вирішено було цього ж дня провести виїзд робочої групи у населені пункти району та провести роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Модрицької сільської ради.
Була проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.
Наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3200 гривень значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України.













