» Соціальний захист населення » В районі продовжиться інформаційно-роз'яснювальна робота щодо легалізації заробітної плати

Автор: admin2 от 28-03-2018, 15:28

В районі продовжиться інформаційно-роз'яснювальна робота щодо легалізації заробітної платиСьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорювалися питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Про ситуацію, яка склалась на сьогодні на ринку праці доповів директор Дрогобицької міськрайонної філії Львівського обласного центру зайнятості Богдан Волошин. Він, зокрема, розповів про прогнозоване відкриття нового підприємства з перспективою створення нових робочих місць.

Віталій Скорропад акцентував увагу членів робочої групи на необхідності продовження інформаційно - роз'яснювальної кампанії серед населення району щодо легалізації та детінізації заробітної плати.