Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 5095 домогосподарств і 5 сімей району, які використовують для опалення електрику.
Максимальна виплата за зекономлений газ взимку становить 695,79 грн, а за зекономлену електроенергію 135 грн.
На початку опалювального періоду кожен, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає від Уряду грошову винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів.
Нагадаємо, під монетизацію підпали домогосподарства, які зекономили енергоресурси еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 кубів газу.
Минулоріч готівкові виплати за зекономлені енергоресурси у вигляді субсидій отримали 4136 жителів району на суму 2 927 тис. грн.













