» Соціальний захист населення » Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 19-09-2018, 15:58
 (голосів: 0)

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації зайнятостіСьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого було обговорено низку проблемних питань у цій сфері.

У засіданні взяла участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Вікторія Гумен.

Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів поданий ГУ ДФС у Львівській області та таких, які знаходяться в зоні ризику, тобто середня заробітна плата виплачується на рівні 3723- 4000 грн.Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості Для підприємців, яких запросили на засідання, члени робочої групи провели інформаційно - роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, про дотримання мінімальних державних гарантій та міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень в оплаті праці .

Було рекомендовано проводити поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua