Сьогодні, 21 листопада, проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.
На засіданні проведено аналіз результату виїзних засідань робочої групи у населенні пункти району та дано відповідні доручення членам робочої групи. Обговорено ряд проблемних питань, а саме необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці, легалізації найманої робочої сили, дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу представниками фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення щодо дотримання вимог трудового законодавства.
За результатами засідання рекомендовано СПД поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.
Також наголошено, що робоча група буде виїжджати і надалі в населені пункти і проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу на місцях.













