Сьогодні, 7 листопада, під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого було обговорено ряд проблемних питань, а саме необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці, легалізації найманої робочої сили, дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Марії Кучми.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу представниками: фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення щодо дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
За результатами засідання рекомендовано СПД поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.
Наголошено, що починаючи з 05.10.2018 року в установленому порядку проводяться комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення, відповідними структурами - інспекторами Держпраці, ГУ ДФС у Львівській області та ГУ Пенсійного Фонду України у Львівській області згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р.
У ході засідання було дано завдання всім членам робочої групи проводити і надалі інформаційно-роз’яснювальну кампанію по легалізації та детінізації заробітної плати серед населення району.
Також наголошено, що робоча група в подальшому буде проводити виїзди в населені пункти і проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу на місцях.













