В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розпочала роботу «Школа соціального робітника», де всі її слухачі мають змогу поліпшити свої знання, навички та вміння, поділитися досвідом. З цією метою будуть проводитись семінари та практикуми, де моделюватимуться різні ситуації. Основними завданнями «Школи...» є навчити соціальних працівників покращити якість надання соціальних послуг. На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До працівників територіального центру висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям, а головна риса характеру – людяність.
Девізом «Школи соціального робітника», як і нашого терцентру в цілому є “ Кожній людині — особливу увагу ”.













