» Соціальний захист населення » В Дрогобицькому районі відкрилася "Школа соціального робітника"

В Дрогобицькому районі відкрилася "Школа соціального робітника"

Автор: admin1 от 7-02-2014, 14:32
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому районі відкрилася "Школа соціального робітника"В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розпочала роботу  «Школа соціального робітника»,  де всі її слухачі мають змогу поліпшити свої знання, навички та вміння, поділитися досвідом. З цією метою  будуть проводитись семінари та практикуми, де  моделюватимуться різні ситуації. Основними завданнями  «Школи...» є навчити  соціальних працівників покращити якість надання соціальних послуг.  На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До працівників територіального центру висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям, а головна риса характеру – людяність.

Девізом «Школи соціального робітника», як і нашого терцентру в цілому є  “ Кожній людині — особливу увагу ”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua