У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося заняття Школи соціального робітника. Основні питання, які були розглянуті та обговорені:
- Реформування системи соціальних послуг. Досягнення, перспективи.
- Впровадження соціальних стандартів.
- Ознайомлення та обговорення проекту наказу Мінсоцполітики «Про внесення змін до форм документів, необхідних при оформленні на обслуговувування у теритріальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
Розпочалось заняття з виступу директора терцентру Оксани Тринчук, яка проаналізувала роботу терцентру, розповіла про досягнення та окреслила перспективи на майбутнє.Заняття продовжили заввідділеннями. Як зауважила Ольга Литвин, зараз до роботи терцентру ставляться особливі вимоги, адже соціальний робітник взаємодіє з великою кількістю джерел інформації, причому, з різних галузей: отримує юридичну, економічну, медичну, соціальну інформацію. Отже, необхідно розширювати свій кругозір. Саме для цього і функціонує така школа. “Соціальна робота є складним процесом,- продовжила тематику Наталя Дем’яновська, - Соціальний працівник має бути гуманним, поважати людину, яка потребує допомоги, підтримати її морально, а не тільки фізичною працею, і надихнути на подолання труднощів, вселити віру у власні сили.»
Соціальні робітники ознайомились з новими бланками, які будуть використовуватися з наступного року, та обговорили соціальні стандарти.













