» Соціальний захист населення » Іспити в "Школі соціального робітника"

Іспити в "Школі соціального робітника"

Автор: admin2 от 1-12-2014, 10:46

Іспити в "Школі соціального робітника"Працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) складали тестування, підсумовуючи певний відрізок навчання у «Школі соціального робітника». Директор Оксана Тринчук перед тестуванням наголосила, що в чому б не полягала їхня робота, основна мета діяльності соціального робітника – допомога людям, а головна риса характеру – людяність. Заввідділенням Наталя Дем’яновська звернула увагу, що доброта – найбільша цінність нашого життя. Це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші. Зігріти наших підопічних увагою, підтримати добрим словом, вселити надію - не менш важливо, ніж допомога по господарству та надання інших соціальних послуг.

Об’єктивно оцінювали тестування завідувачі відділень Галина Вовк та Оля Литвин, які вказали, як на певні досягнення так і на те, що необхідно ще надолужити соціальним робітникам, щоб дійсно фахово виконувати свої обов’язки.