Сьогодні, 22 травня, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.
Засідання було проведено за участю головних державних інспекторів головного управління Держпраці у Львівській області Олександра Мицака та Романа Здинянчина, якими було озвучено найбільш актуальні порушення трудового законодавства та розміри штрафних санкцій.
Метою засідання було заслуховування суб`єктів господарювання району, які нараховують та виплачують заробітну плату працівникам нижче встановленого законодавством мінімального рівня, та таких, які нараховують заробітну плату на рівні 4173- 5500 грн.
Також інформування роботодавців щодо дотримання ними вимог чинного законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, контролю за дотриманням рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці.
Нагадали суб’єктам господарювання про своєчасність та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок. Подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки, порядку та за формою, що визначені законодавством.
Співпраця з роботодавцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.













