» Соціальний захист населення » Робоча група з легалізації зайнятості розглянула ситуацію на ДП "Дрогобицьке лісове господарство"

Робоча група з легалізації зайнятості розглянула ситуацію на ДП "Дрогобицьке лісове господарство"

Автор: admin2 от 11-11-2020, 13:35
 (голосів: 0)

Робоча група з легалізації зайнятості розглянула ситуацію на ДП "Дрогобицьке лісове господарство"Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Ірина Тріль.

Проведено детальний аналіз списку платників — мінімізаторів, поданого ГУ ДФС у Львівській області за вересень 2020 року.

Обговорено основні завдання, які стоять перед робочою групою: дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати не нижче від мінімально встановленого розміру, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, проведення роз’яснювальної роботи стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.

Також було розглянуто ситуацію в ДП «Дрогобицьке лісове господарство», на якому станом на 1 жовтня 2020 року виникла заборгованість із заробітної плати. Директор підприємства Олег Левчук пояснив причини виникнення заборгованості та повідомив про заходи, яких буде вжито для її погашення.

Наголошено, що робоча група і надалі продовжуватиме свою діяльність у межах повноважень: виїзні обстеження; проведення співбесід з керівниками підприємств, установ, організацій та фізичними особами-підприємцями на засіданнях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua