Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Ірина Тріль.
Проведено детальний аналіз списку платників — мінімізаторів, поданого ГУ ДФС у Львівській області за вересень 2020 року.
Обговорено основні завдання, які стоять перед робочою групою: дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати не нижче від мінімально встановленого розміру, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, проведення роз’яснювальної роботи стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.
Також було розглянуто ситуацію в ДП «Дрогобицьке лісове господарство», на якому станом на 1 жовтня 2020 року виникла заборгованість із заробітної плати. Директор підприємства Олег Левчук пояснив причини виникнення заборгованості та повідомив про заходи, яких буде вжито для її погашення.
Наголошено, що робоча група і надалі продовжуватиме свою діяльність у межах повноважень: виїзні обстеження; проведення співбесід з керівниками підприємств, установ, організацій та фізичними особами-підприємцями на засіданнях.













