» Соціальний захист населення » 17 мешканців району, чиї будинки були підтоплені, отримають по одній тисячі гривень

17 мешканців району, чиї будинки були підтоплені, отримають по одній тисячі гривень

Автор: admin1 от 5-06-2014, 16:50
 (голосів: 1)

17 мешканців району, чиї будинки були підтоплені, отримають по одній тисячі гривеньУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що 17 жителів району, які постраждали внаслідок повені  15-16 травня 2014 року, згідно поданих сільськими  радами актів обстежень  отримали матеріальну допомогу з обласного бюджету в розмірі по 1 000 грн. кожному.

Матеріальна допомога надається постраждалим  відповідно до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 30 травня 2014 року № 93, у яких було затоплено житлові приміщення і вода була вище плінтуса.

Серед осіб, які отримали матеріальну допомогу: п'ятеро з Болехівської сільської ради, одна особа з  Нижньогаївської сільської ради, десять осіб з Меденицької селищної ради та одна з Медвежанської сільської ради.

Виплата матеріальної допомоги буде здійснюватись через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua