Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 56 жителів району, які постраждали внаслідок повені 15-16 травня 2014 року, згідно поданих сільськими радами актів обстежень отримали матеріальну допомогу з обласного бюджету в розмірі по 1 000 тис. грн. кожному.
Матеріальна допомога надана постраждалим, у яких було затоплено житлові приміщення і вода була вище підлоги, відповідно до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 13 червня 2014 року № 102.
Серед осіб, які отримали матеріальну допомогу: 16 - осіб з смт. Підбуж та 40 – осіб з с. Нагуєвич.
Всього виплачено матеріальну допомогу - 72 постраждалим внаслідок повені 15-16 травня 2014 року на суму 72 000 тис.грн.
Виплату матеріальної допомоги здійснено через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.













