» Соціальний захист населення » В районі продовжується виплата матеріальної допомоги постраждалим внаслідок повені 15- 16 травня 2014 року

В районі продовжується виплата матеріальної допомоги постраждалим внаслідок повені 15- 16 травня 2014 року

Автор: admin2 от 18-06-2014, 12:12
 (голосів: 0)

В районі продовжується  виплата  матеріальної допомоги постраждалим внаслідок повені 15- 16 травня 2014 рокуУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 56 жителів району, які постраждали внаслідок повені 15-16 травня 2014 року, згідно поданих сільськими радами актів обстежень отримали матеріальну допомогу з обласного бюджету в розмірі по 1 000 тис. грн. кожному.

Матеріальна допомога надана постраждалим,  у яких було затоплено житлові приміщення і вода була вище підлоги, відповідно до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 13 червня 2014 року № 102.

Серед осіб, які отримали матеріальну допомогу: 16 - осіб з смт. Підбуж та 40 – осіб з с. Нагуєвич.

Всього виплачено матеріальну допомогу - 72 постраждалим внаслідок повені 15-16 травня 2014 року на суму 72 000 тис.грн.

Виплату матеріальної допомоги здійснено через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua