Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 13 жителів району, які постраждали внаслідок повені 15-16 травня 2014 року, згідно поданих сільськими радами актів обстежень – отримали матеріальну допомогу за рахунок субвенції з обласного бюджету в розмірі 1 000,00 грн. кожному. Матеріальна допомога надана постраждалим, у яких було затоплено житлові приміщення і вода була вище підлоги, відповідно до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 24 червня 2014 року № 116. Серед осіб, які отримали матеріальну допомогу: чотири жителі с. Рихтичі, двоє жителі с. Летня та сім жителів з с. В.Дорожів.
Всього виплачено матеріальну допомогу 86 постраждалим внаслідок повені 15-16 травня 2014 на суму 86 000,00 грн. Виплату матеріальної допомоги здійснено через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.













