» Соціальний захист населення » В районі продовжується виплата допомоги постраждалим внаслідок повені 15-16 травня 2014 року

В районі продовжується виплата допомоги постраждалим внаслідок повені 15-16 травня 2014 року

Автор: admin1 от 8-07-2014, 09:01
 (голосів: 0)

В районі продовжується виплата допомоги постраждалим внаслідок повені 15-16 травня 2014 року  Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 13 жителів району, які постраждали внаслідок повені 15-16 травня 2014 року, згідно поданих сільськими  радами актів обстежень – отримали матеріальну допомогу за рахунок субвенції з обласного бюджету в розмірі 1 000,00 грн. кожному. Матеріальна допомога надана постраждалим, у яких було затоплено житлові приміщення і вода була вище підлоги, відповідно до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 24 червня 2014 року № 116. Серед осіб, які отримали матеріальну допомогу: чотири жителі с. Рихтичі, двоє жителі с. Летня та сім жителів з с. В.Дорожів.

Всього виплачено матеріальну допомогу 86 постраждалим внаслідок повені 15-16 травня 2014 на суму 86 000,00 грн. Виплату матеріальної допомоги здійснено через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua