» Соціальний захист населення » Працівники терцентру не забувають про своїх підопічних ні в будень, ні в свято

Працівники терцентру не забувають про своїх підопічних ні в будень, ні в свято

Автор: admin2 от 17-07-2014, 09:38
 (голосів: 0)

Працівники терцентру не забувають про своїх підопічних ні в будень, ні в святоДля людей, які на схилі літ залишилися самотніми, працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є чи не єдиною допомогою, порадою і розрадою. Не лише відповідно до професійних обов'язків, а й за покликом серця (бо інашке не можна чинити добро) ці люди не  лише допомагають своїм підопічним давати собі раду із життєвими та побутовими проблемами, а й намагаються подарувати їм радість і душевне тепло.

Так, в липні місяці відсвяткували ювілеї Навроцька Юлія Василівна із с. Ясениця 90-ліття, Багрій Петро Григорович із с. Опака 85- ліття, Половчак Василь Ілліч с. Далява та Фещук Євген Миколайович с. Ріпчиці 80- ліття. Соціальні робітники разом із з сільськими головами, дітьми у вишиванках з квітами та подарунками організували для ювілярів справжнє свято .

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua