Людське життя... Неповторне і звичне, радісне і сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, як мед, і гірке, як полин. Життя кожної людини-це стежина, встелена жовтогарячими чорнобривцями, духмяними вишеньками, стежина з червоними і чорними кольорами, як у пісні "червоне - то любов, а чорне - то журба"... Кожне життя здається нам якоюсь дивовижною квіткою, яка вранці вмивається росою, зустрічаючи новий день, ніжно простягає руки - пелюстки до сонця, щоб захистило її від усього злого й недоброго, а ввечері тихо й сумовито складає свою голівку до матері - землі, сподіваючись наступного дня побачити цей світ кращим.
Колектив Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щиро вітає ювілярів, які народилися у вересні, а їх - 5. У ці дні приймають щирі вітання з нагоди 80-ліття Мазур Анастасія Михайлівна та Жук Марія Михайлівна з с. Летня, Сторонська Марія Михайлівна с. Дорожів, Зубрій Василь Петрович с. Михайлевичі та 90-ліття Дречевич Марія Іванівна с. Ст. Кропивник.













