» Соціальний захист населення » Соціальні працівники вітали ювілярів

Соціальні працівники вітали ювілярів

Автор: admin2 от 22-03-2016, 15:52

Соціальні працівники вітали ювілярівЧастіше за все людина починає замислюватися про те, чим є її життя, коли за плечима вже багато прожитих років. Усі важливі події, дорогі люди, мрії, що здійснилися, та такі, що вже ніколи не стануть реальністю, - все це становить життєвий досвід людини. З нього вона робить певні висновки і хоче цим поділитися з іншими. Добре коли є рідні з якими можна поділитися цим досвідом та спогадами, а коли людина самотня… На допомогу та розраду таким громадянам приходять працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг). Зі своїми підопічними вони і в будні і в свята. Так ділились спогадами та відзначали ювілеї 75 – ліття Стецко Катерина Петрівна с. Далява, Хомин Марія Дмитрівна с. Михайлевичі, Шевців Ольга теодорівна с. Дорожів, Чапля Василь Миколайович с. Ясениця, Зарічний Йосип Іванович с. Летня, Леснянський Чеслав Миколайович смт. Меденичі, Луців Степан Васильович с. Летня, 80 – ліття Пилипова Євстахія Костянтинівна с. Снятинка, Лесишак Катерина Василівна с. Залокоть, Фецяк Марія Петрівна с. Смільна, Янів Ольга Миколаївна с. Ролів, 85 – ліття Пилат Ганна Петрівна с. Уличне, Годій Катерина с. Нагуєвичі, Сьорак Анна Василівна та Тимах Григорій Дмитрович смт. Меденичі.

Соціальні робітники залучивши представників органів місцевого самоврядування та дітей – волонтерів з подарунками, квітами та солодощами відвідали домівки самотніх ювілярів і організували справжнє свято. За гарячим чаєм пригадували цікаві випадки з життя, про що мріяли, що здійснилось, а що так і залишилось мрією. Зі сльозами на очах слухали ювіляри невеличкі концерти, які підготували працівники з дітьми. І це дуже важливо що в такі важливі для них дні вони не забуті, вони не самотні…