» Соціальний захист населення » Триває навчання у «Школі соціального робітника»

Триває навчання у «Школі соціального робітника»

Автор: admin1 от 3-08-2015, 16:51
 (голосів: 0)

Триває   навчання  у «Школі соціального робітника»У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування /надання соціальних послуг/ відбувся семінар – навчання у « Школі соціального робітника ». Заввідділенням та відповідальна за протипожежний стан  Галина Вовк провела інструктаж  про «Заходи пожежної безпеки і підтриманню протипожежного режиму». Вона роз’яснила, що всі працівники зобов’язані  чітко знати та виконувати правила протипожежного режиму і не допускати дій, які можуть привести до пожежі та загорання, а у випадку пожежі не впадати у паніку, а вжити всі необхідні заходи для гасіння, евакуації людей та збереження їх матеріальних цінностей.

Заввідділеннями  Наталя Дем’яновська, Ольга Литвин та Мар’яна Ковальчук  ознайомили соціальних робітників із змінами при оформленні соціального паспорта учасника АТО та відвідування сімей демобілізованих, визначаючи їхні потреби, а також оформлення відповідних документів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua