Пам’ятати про померлих, але й не забувати і про живих... 14 грудня – День пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь понад 650 тисяч людей зі всього Радянського Союзу. Серед них більша половина – мешканці Української РСР.
Жителі Дрогобицького району також брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Станом на 01.12.2014 року в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку знаходиться 125 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них - 69 ліквідаторів аварії. За поточний рік їм виплачено компенсацій та допомог на суму 164,3 тис.грн. :
-
доплата за роботу на радіоактивно-забруднених територіях, оплаті підвищених стипендій та надання додаткової відпустки – 7,5 тис.грн.;
-
компенсація сім'ям з дітьми та видаткам на безкоштовне харчування дітей – 10,6 тис.грн.;
-
щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок ЧК – 130,8 тис.грн.;
-
компенсація за шкоду, заподіяну здоров'ю та допомога на оздоровлення у випадку звільнення громадян, які постраждали внаслідок ЧК – 15,4 тис.грн.
За кошти державного бюджету оздоровлено 1 особу, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.













