» Соціальний захист населення » 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Автор: admin2 от 12-12-2014, 16:29
 (голосів: 1)

Пам’ятати про померлих, але й не забувати і про живих... 14 грудня – День пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь понад 650 тисяч людей зі всього Радянського Союзу. Серед них більша половина – мешканці Української РСР.

Жителі Дрогобицького району також брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Станом на 01.12.2014 року в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку знаходиться 125 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них - 69 ліквідаторів аварії. За поточний рік їм виплачено компенсацій та допомог на суму 164,3 тис.грн. :

  • доплата за роботу на радіоактивно-забруднених територіях, оплаті підвищених стипендій та надання додаткової відпустки – 7,5 тис.грн.;

  • компенсація сім'ям з дітьми та видаткам на безкоштовне харчування дітей – 10,6 тис.грн.;

  • щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок ЧК – 130,8 тис.грн.;

  • компенсація за шкоду, заподіяну здоров'ю та допомога на оздоровлення у випадку звільнення громадян, які постраждали внаслідок ЧК – 15,4 тис.грн.

За кошти державного бюджету оздоровлено 1 особу, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua