» Соціальний захист населення » У терцентрі вчились надавати першу медичну допомогу

У терцентрі вчились надавати першу медичну допомогу

Автор: admin1 от 5-03-2015, 10:43
 (голосів: 0)

У терцентрі вчились надавати першу медичну допомогуУ «Школі соціального робітника», що функціонує у Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено семінар-навчання та практичні заняття на тему « Перша медична допомога.». Організували і провели його медична сестра Леся Петльович, зав відділенням Наталя Дем’яновська та відповідальна по ЦО та моброботі Мар’яна Ковальчук. Соціальні робітники засвоїли комплекс негайних заходів, які потрібно надати потерпілому чи хворому на місці події і в період доставки до медичної установи. Навчились розрізняти втрату свідомості від летального випадку, послідовність дій при різних ушкодженнях.

На практиці спробували самостійно накладати шини, робити штучне дихання та масаж серця, зупиняти кровотечу та накладати повязки, а також навчились вимірювати артеріальний тиск. Соціальним робітникам дано завдання сформувати аптечки, в які входять препарати та засоби необхідні для першої медичної допомоги.

 Соціальні робітники дуже задоволені такими навчаннями. Враховуючи в який неспокійний час ми живемо і не знаючи, що чекає нас у майбутньому, ці навички вкрай потрібні. Крім цього зважаючи на те, з яким контингентом людей ми працюємо, ці знання пригодяться і в повсякденному житті.

У терцентрі вчились надавати першу медичну допомогу
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua