У «Школі соціального робітника», що функціонує у Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено семінар-навчання та практичні заняття на тему « Перша медична допомога.». Організували і провели його медична сестра Леся Петльович, зав відділенням Наталя Дем’яновська та відповідальна по ЦО та моброботі Мар’яна Ковальчук. Соціальні робітники засвоїли комплекс негайних заходів, які потрібно надати потерпілому чи хворому на місці події і в період доставки до медичної установи. Навчились розрізняти втрату свідомості від летального випадку, послідовність дій при різних ушкодженнях.
На практиці спробували самостійно накладати шини, робити штучне дихання та масаж серця, зупиняти кровотечу та накладати пов’язки, а також навчились вимірювати артеріальний тиск. Соціальним робітникам дано завдання сформувати аптечки, в які входять препарати та засоби необхідні для першої медичної допомоги.
Соціальні робітники дуже задоволені такими навчаннями. Враховуючи в який неспокійний час ми живемо і не знаючи, що чекає нас у майбутньому, ці навички вкрай потрібні. Крім цього зважаючи на те, з яким контингентом людей ми працюємо, ці знання пригодяться і в повсякденному житті.













