У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено семінар – нараду. На семінар були запрошені в.о. керівника управління праці соціального захисту населення Дрогобицької РДА Михайло Живчин та завідувач сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН Галина Байцар, які роз’яснили соціальним робітникам зміни до порядку надання субсидій населенню та одержання пільг різним категоріям громадян. У зв’язку із зміною бланків заяви та декларації соціальні робітники проведуть роз’яснення серед населення, а для підопічних - самі підготують пакет необхідних документів і здадуть у відділ субсидій. В порівнянні з попередніми місяцями, на опалювальний період збільшилась кількість бажаючих одержати субсидії. Вирішено питання з відкриттям рахунків на тверде паливо для одиноких, які самі не можуть звернутися в ощадбанк. Це зроблять соціальні робітники по довіреності, яка видається сільськими радами. Є громадяни, яким пільги відмінені у зв’язку із перевищенням доходу, але вони мають право на призначення субсидій. І це теж повинні роз’яснити соціальні робітники спільно з представниками органів місцевого самоврядування.
Директор терцентру Оксана Тринчук наголосила, що крім субсидій та пільг соціальні робітники не повинні забувати про свої основні обов’язки, тим паче, що зараз час осінньо-польовиїх робіт та заготівлі для одиноких плодоовочевої продукції на зимовий період.













