» Соціальний захист населення » Жителі району отримали бланки заяв та декларацій

Жителі району отримали бланки заяв та декларацій

Автор: admin2 от 15-04-2015, 16:01
 (голосів: 0)

Жителі району отримали бланки заяв та деклараційБіля 26000 жителів району отримали бланки заяв та декларацій безпосередньо за домашніми адресами через уповноважених осіб сільських та (селищних) рад, соціальних робітників терцентру та працівників центру соціальних служб.

Таке масштабне інформування людей про систему надання субсидій в районі здійснюється безпосередньо управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Слід зауважити, що до цієї роботи в районі залучені також всі соціальні служби, які роз’яснюють мешканцям порядок заповнення заяв та декларацій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua