Термінова нарада-семінар для секретарів сільських, селищних рад відбулася в райдержадміністрації з ініціативи управління праці та соціального захисту населення. Нарада була присвячена одному питанню — призначення субсидій відповідно до нових вимог. Керівник управління соцзахисту Галина Чапля детально роз'яснила присутнім організаційні питання оформлення та прийому документів, особливості призначення субсидій з 1 травня 2015 року. Приймати документи від населення у районі будуть уповноважені особи органів місцевого самоврядування. В сільських, селищних радах ця робота покладена на секретарів, тож в учасників наради було чимало запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді.
Цього ж дня сільські, селищні ради отримали пакети бланків необхідних для оформлення субсидій документів, які вони повинні протягом найближчих днів роздати всім приватним будинковолодінням. За дорученням першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького до роз'яснювальної роботи щодо надання субсидій по-новому також залучаються соціальні робітники, поштові та банківські відділення, працівники бюджетної сфери на селі.













