» Соціальний захист населення » Бланки документів на субсидії доставлять в кожне помешкання району

Бланки документів на субсидії доставлять в кожне помешкання району

Автор: admin2 от 6-04-2015, 14:20

Бланки документів на субсидії доставлять в кожне помешкання районуЧергова оперативна нарада, яка відбулася в райдержадміністрації під головуванням першого заступника Степана Рудницького, серед інших важливих тем була присвячена питанню надання субсидій за новими правилами. Керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля коротко інформувала про новий порядок призначення субсидій та про завдання, які стоять перед органами місцевої влади в цьому напрямку.

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький повідомив, що протягом найближчих кількох днів бланки необхідних для оформлення субсидій документів будуть доставлені в кожне помешкання. Він також зазначив, що до роз'яснювальної роботи залучаються всі структури влади району, які працюють з людьми. Це — і Пенсійний фонд, і служба зайнятості, і працівники пошти, і відділення Ощадбанку в селах, і соціальні робітники тощо. Для подання заявки на субсидій мешканцям сіл не потрібно їхати в район. Пакети необхідних документів прийматимуть сільські, селищні ради.