» Соціальний захист населення » Спеціаліст з охорони праці Богдан Гринчишин нагороджений обласною грамотою

Спеціаліст з охорони праці Богдан Гринчишин нагороджений обласною грамотою

Автор: admin2 от 30-04-2015, 15:26

Спеціаліст з охорони праці Богдан Гринчишин нагороджений обласною грамотою28 квітня цього року з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці у львівському готелі “Гетьман” відбулася розширена нарада обласного рівня з представниками структур, що мають відношення до охорони праці на підприємствах, установах та організаціях, а саме – Держгірпромнагляду, служб охорони праці органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, профспілок, асоціації роботодавців, служб охорони праці підприємств області. Були відзначені та нагороджені почесними грамотами кращі “охоронці праці” області, серед яких - головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації Богдан Гринчишин, який отримав грамоту за попередження виробничого травматизму та професійної захворюваності.

Поряд з попередженням виробничого травматизму, важливою є профілактика та недопущення професійних та тривалих захворювань, які дехто з недобросовісних працівників або тих, хто потрапляє під звільнення з посад, намагається симулювати. Зокрема, на вимогу часу та виклики громадянського суспільства, яке першочерговою вважає реальну боротьбу з корупцією, у лютому – березні 2015 року службою охорони праці райдержадміністрації при допомозі Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності була викрита і припинена спроба тривалого перебування “на лікарняному” одного із держслужбовців керівного складу, посада якого була ліквідована.