» Інформація » На базі райдержадміністрації відбулася регіональна нарада з питань праці

На базі райдержадміністрації відбулася регіональна нарада з питань праці

Автор: admin2 от 17-12-2015, 14:14
 (голосів: 0)

На базі райдержадміністрації відбулася регіональна нарада з питань праціВчора, 16 грудня в сесійній залі районної ради відбулася регіональна семінар-нарада з дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань праці, охорони праці та промислової безпеки, надання консультацій та методичної допомоги в організації функціонування системи управління охорони праці та трудового законодавства на підприємствах та в установах Дрогобиччини.

На базі райдержадміністрації відбулася регіональна нарада з питань праціНарада відбулася під егідою новоутвореного Головного управління держпраці у Львівській області.

Відкрив нараду голова райдержадміністрації Максим Лісогор.

Роз'яснення з найбільш актуальних питань праці та охорони праці надали фахівці Головного управління, експерти Західного експертно-технічного центру Держпраці України, Дрогобицького відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків, спеціалісти управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. 

На базі райдержадміністрації відбулася регіональна нарада з питань праці

На базі райдержадміністрації відбулася регіональна нарада з питань праці

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua