У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася розширена нарада за участю керівника управління праці та соціального захисту населення Галини Чаплі, яка уже вкотре роз’яснила як оформити житлову субсидію з 1 травня 2015р. та які зміни стосовно пільг для проїзду і оплати ЖКП для різних пільговий категорій населення. Начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомоги та соціальних виплат Марія Сторонська інформувала нові тарифи, що вводяться протягом року, ознайомила з таблицею розмірів оплати ЖКП для осіб, які претендують на отримання субсидій, та відповіла на численні запитання соціальних робітників щодо оформлення документів.
Директор терцентру Оксана Тринчук обговорила з колективом поточні робочі питання. В першу чергу — це допомога у проведенні весняно – польових робіт на присадибних ділянках одиноких громадян, відвідування та збирання даних для складання життєвого нарису демобілізованих учасників АТО у Дрогобицькому районі.













