» Соціальний захист населення » Ще раз про призначення житлових субсидій

Ще раз про призначення житлових субсидій

Автор: admin1 от 4-06-2015, 11:11
 (голосів: 0)

Ще раз про призначення житлових субсидійУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» з 1 травня 2015 року запроваджено оновлений порядок надання населенню житлових субсидій, згідно з яким субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців, при цьому розмір субсидії розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний період.

Зазначеною постановою Кабінету Міністрів України також встановлено, що особам, які отримали житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/15 років, субсидія на наступний період (12 місяців) призначається без звернення, на підставі отриманих даних від ДФС , ПФУ тощо.

Так, у повідомленні про призначення житлової субсидії, що видається заявнику, який звернувся в неопалювальний період, зазначається, що субсидію призначено на 12 місяців, а розмір субсидії розраховано на неопалювальний період.

Субсидія на опалювальний період буде розрахована додатково, на початку опалювального періоду після отримання інформації від організацій, що надають послуги, про розмір платежу за житлово-комунальні послуги виходячи з цін і тарифів, які діятимуть на той час.

1 144 жителям району, які користувались субсидією в опалювальний період 2014 – 2015 рр. буде здійснено автоматичний перерахунок субсидій без звернень громадян.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua