» Соціальний захист населення » Управління соцзахисту РДА закликає не зволікати з оформленням субсидій

Управління соцзахисту РДА закликає не зволікати з оформленням субсидій

Автор: admin2 от 2-12-2015, 12:17
 (голосів: 2)

Управління соцзахисту РДА закликає не зволікати з оформленням субсидійНа актуальні запитання щодо субсидій відповідає керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля.

З якого часу надається субсидія тим, хто вперше звернувся за її призначенням?

- Сім'ям, які вперше звернулися за субсидією протягом двох місяців з початку опалювального періоду(зокрема в Дрогобицькому районі – до 12 грудня 2015 р., оскільки опалювальний період розпочався з 12 жовтня 2015р.), субсидія призначається з початку опалювального періоду. Отже, якщо сім'я звернеться за субсидією в районі до 12 грудня цього року, субсидія їй буде призначена починаючи з жовтня 2015 року.

Яка динаміка оформлення субсидій у районі на даний час?

- Станом на 1 грудня 2015р. субсидію одержують у 5,8 раза більше сімей, ніж в аналогічному періоді 2014р., загалом – майже 6,3 тис. сімей (з урахуванням призначених до 1 травня 2015р.). З них за новим порядком субсидії призначено майже 5,2 тис. сімей. В стадії опрацювання заяви на призначення субсидій, за якими вже надіслано запити до установ та організацій з метою отримання потрібної для розрахунку субсидії інформації.

Сім'ям, яким призначено субсидію до початку опалювального періоду, автоматично перераховано її розмір на опалювальний період з урахуванням послуги з опалення житла. За таких умов середній розмір субсидій зростає зі 100 – 150 гривень у неопалювальний період та до 2000 – 2500 гривень в опалювальний період.

Чи буде перерахунок субсидій після закінчення опалювального сезону?

- Ще раз наголошую, що згідно з нововим порядком надання субсидій перерахунку розміру призначеної субсидії після закінчення опалювального сезону не буде.

Тому жителям району не потрібно хвилюватись, коли у платіжках буде зазначена переплата за газ, чи воду. Якщо обсяг спожитих послуг менший від соціальної норми, платити треба по факту, а сума перерахованої субсидії йде на зарахування оплати послуг на майбутній період. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua