» Соціальний захист населення » Терцентр дякує доброчинцям

Терцентр дякує доброчинцям

Автор: admin2 от 18-05-2016, 11:10
 (голосів: 0)

Терцентр дякує доброчинцямЗ ініціативи адміністрації Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) напередодні Великодня проводилась благодійна акція «Великодній кошик» з метою наповнення Великоднього кошика самотнім малозабезпеченим та непрацездатним громадянам району, що перебувають на обліку в терцентрі. Таким чином за активної участі соціальних робітників та за сприяння сільських голів в цілому до акції було залучено благодійників із числа підприємств, приватних підприємців. Тому хочемо скласти слова подяки керівнику ПП «Меденицька пекарня» Н. Вовк, ПП Л. Качкинович, ПП А. Брезецькому та керівникам ТзОВ «Агро», ТзОВ «Геліос» Т. Мрозику, М. Пріцаку, З. Дяківу. Так до Великодніх свят продуктові набори за бюджетні кошти та спонсорську допомогу одержали 800 громадян району. До всіх заходів долучились і волонтери, а це дає молоді можливість усвідомити людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Директор терцентру Оксана Тринчук та очолюваний нею колектив щиро дякує всім доброчинцям та бажає міцного здоров’я, щастя, злагоди, достатку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua