У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) до Пасхи проведена акція «Великодній кошик». Для одиноких громадян та інвалідів, що перебувають на обслуговуванні за бюджетні кошти придбано та роздано продукти харчування, а також залучено спонсорів, які теж зробили внесок до «Великоднього кошика». Щиро дякуємо депутату Львівської обласної ради Михайлу Задорожному, депутату Дрогобицької районної ради Івану Мізернику, ПП Н. Вовк, керівникам ТзОВ «Геліос», ТзОВ «Агро» та Дрогобицькому хлібокомбінату, які зробили все, щоб кошики наших підопічних були багатшими. Соціальні робітники залучивши волонтерів рознесли продукти по домівках підопічних. Щоб одинокі в повній мірі відчули радість Великодніх свят соціальні працівники зробили генеральне прибирання їхніх домівок та прилеглих територій, насадили квіти, кущі та саджанці, упорядкували могили на цвинтарях. Працівники терцентру віднесли в церкву та освятили пасхальні кошики тим одиноким, які самі не мали змоги це зробити і з величним «Христос Воскрес!» привітали з Пасхою.
Тож нехай Великдень гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього. Хай диво Христового Воскресіння надихає на добрі та праведні справи, наповнить радістю серця, а переможний дух надії додає сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання рідної України.













