Ось і віддзвонили дзвони Великодніх свят. Завдяки старанням соціальних робітників Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) кошики всіх одиноких були наповнені духмяними пасками, смачними ковбасками і яскравими писанками. Відділенням організації надання адресної грошової та натуральної допомоги роздано продуктові набори , які були доставлені соціальними робітниками для одиноких за місцем їх проживання. Керівництво територіального центру висловлює подяку Нелі Вовк («Меденицька пекарня»), підприємцю Яну Пелехачу («Пек Пол») та керівникам ТзОВ «Геліос» Тарасу Мрозику та ТзОВ «Агро» Зенону Дяківу за надану спонсорську допомогу для підопічних терцентру до Великодніх свят. Ця підтримка – доказ небайдужого ставлення до людей поважного віку, інвалідів.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку.













