У суботу, 24 червня відбудеться вшанування загиблих бійців Української добровольчої армії Андрія Луціва та Володимира Іваника, тіла яких будуть перевозити додому.
6:00 год – Формування скорботної колони на пл. І. Франка у м. Бориславі для поїздки у м. Львів, де відбудеться прощання із загиблими бійцями біля пам’ятника Т. Шевченку.
9:00 год – Збір громад Дрогобиччини на Перехресті Героїв ("Вигода") для участі у спільній панахиді в пам'ять загиблих воїнів Андрія Луціва та Володимира Іваника.
25 червня об 11.00 год похорон Володимира Іваника в Стебнику, о 15.00 год похорон Андрія Луціва в Бориславі.
В неділю, 25 червня від 10.00 год в Дрогобичі біля райдержадміністрації будуть 2 автобуси для тих, хто хоче попрощатися із загиблими Героями.
Новину відредагував: admin2 - 24-06-2017, 12:59













