» Інформація » 23,24 та 25 червня в Бориславі оголошено Днями жалоби

23,24 та 25 червня в Бориславі оголошено Днями жалоби

Автор: admin2 от 23-06-2017, 12:47
 (голосів: 1)

23,24 та 25 червня в Бориславі оголошено Днями жалоби24 червня о 9.00 год.  вшанувати  хвилиною мовчанння загиблих бійців  можна буде у Львові біля пам’ятника Т. Шевченку. Опісля   бійців повезуть до Борислава, де 25 червня відбудеться прощання з бійцями.

На знак скорботи в Бориславі  23, 24 та 25 червня 2017 року оголошено Днями жалоби. 

Інформація щодо  прощання та поховання бійців  наразі уточнюється, слідкуйте за анонсами. 

Нагадаємо, Львівщина втратила двох героїв. 21 червня, свої життя, захищаючи Батьківщину, віддали двоє бориславців –  Андрій Луців та Володимир Іваник.

Бійці батальйону «Аратта» загинули на бойовий позиції у м. Авдіївка Донецької області. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua