» Туризм » Проект «Турист України» буде впроваджуватись і на Дрогобиччині

Проект «Турист України» буде впроваджуватись і на Дрогобиччині

Автор: admin1 от 14-07-2017, 10:47
 (голосів: 0)

Проект «Турист України» буде впроваджуватись і на ДрогобиччиніПро Національну програму «Турист України», яка нещодавно впроваджена в Україні йшлося на вчорашній зустрічі керівника відділу культури та туризму Надії Козар, директора Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдана Лазорака з представниками «ПриватБанку».

Меморандум, підписаний між Міністерством економічного розвитку, ПАТ КБ «ПриватБанк», Національною туристичною організацією та Visa International Service Association спрямований на поліпшення умов і якості в’їзного та внутрішнього туризму в Україні. Серед українців близько 15 мільйонів є внутрішніми туристами. Вони користуються транспортом, послугами готелів, відвідують музеї, пам’ятки культури. Програма «Турист Україна» створить додаткові вигоди від подорожей по Україні, тому сприятиме збільшенню кількості туристів і поліпшить якість їх мандрів. Вона передбачає розробку мобільного додатку для зручності користувачів.

«Завдяки новому онлайн-сервісу туристи зможуть за кілька кліків організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам’ятки, придбати тури і екскурсії, отримати електронний квиток на смартфон, а також автоматично стати учасником національної програми лояльності «Турист України», – розповів керівник Дрогобицької філії ПАТ «ПриватБанк» Назар Яцишин.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua