Питання стану розвитку туризму в районі, перспективи розвитку зеленого туризму, а також виготовлення інформаційних матеріалів, які б дали змогу залучати туристів на Дрогобиччину неодноразово обговорювалося в Дрогобицькій райдержадміністрації.
Нещодавно спеціалісти картографічного видавництва «Ліга Львів» під керівництвом його директора Галини Панахид разом з працівниками відділу культури та туризму РДА, сільськими та селищними головами розпочали збір матеріалів про туристично-привабливі місця Дрогобиччини.
На туристичну карту району буде нанесена інформація про туристичні маршрути, мінеральні джерела, бази відпочинку, агрооселі, музеї, пам’ятки архітектури та культури, що знаходяться на території району.
Під час робочої зустрічі, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник зазначив, що створення такої карти сприятиме розвиткові зеленого туризму та збільшенню кількості туристів до нашого району.













