» Інформація » Бюджетні установи району перейдуть на альтернативні види опалення

Бюджетні установи району перейдуть на альтернативні види опалення

Автор: admin2 от 16-06-2014, 14:11

Бюджетні установи району перейдуть на альтернативні види опаленняПід час апаратної наради в райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, визначено основні завдання на поточний тиждень. Це — продовження ліквідації наслідків підтоплення. На даний час відшкодування з бюджету отримали 73 приватні будинковолодіння, заяви від мешканців продовжують надходити. Щодо інших об'єктів, зібрані документи скеровані на розгляд до вищих органів влади.

На нараді йшлося про необхідність забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та відпускних бюджетникам.

В контексті підготовки до нового опалювального сезону обговорювалося питання переходу бюджетних установ на тверде паливо у зв'язку зі значним здорожчанням газу.

Проаналізовано також стан виконання основних показників програми соціально-економічного розвитку та бюджету району, першочергові заходи для належного забезпечення в нинішніх умовах життєдіяльності району.