» Анонси » Запрошуємо на безкоштовний тренінг

Запрошуємо на безкоштовний тренінг

Автор: admin1 от 5-05-2018, 14:40
 (голосів: 0)

Запрошуємо на безкоштовний тренінгВ понеділок, 7 травня 2018 року з 16:00 год. у Львівській облдержадміністрації відбуватиметься безкоштовний семінар для представників громадськості на тему: «Вплив ОГС на ефективність роботи органів влади». Захід проводитиме Любов Максимович – голова ГО «Ценр «Жіночих перспектив» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в межах глобальної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».
Заявку щодо участі у семінарі потрібно заповнити за посиланням до 10:00 7 травня 2018 року.
Місце проведення: м. Львів, вул. Винниченка, 18 (412 каб.)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua