Важливе питання, яке розглядалося на понеділковій нараді в РДА — благоустрій територій. Очільник району дав завдання сектору з питань ЖКГ, іншим службам посилити свою увагу до цього питання. Особливо, йдеться про стихійні сміттєзвалища, які дадуть про себе знати, коли зійде сніг. Голова райдержадміністрації пообіцяв - до тих керівників, на чиїх територіях не буде наведено лад, приїдуть екологічні інспектори.
В контексті благоустрою Володимир Шутко повернувся до теми сміттєзвалища у Брониці, зазначивши, що і без того непроста ситуація ще більше загострилася після виїзду на місце блокування звалища міського голови. Очільник району повідомив, що завтра в райдержадміністрації широке обговорення цього питання продовжиться, щоб все ж знайти кінцеве спільне рішення. “На майбутнє ми повинні розуміти, що нікуди не подінемося - ні міста ні села регіону, від проблеми утилізації ТПВ. Необхідно шукати місце, інвестора і будувати сміттєпереробний завод,” - констатував голова райдержадміністрації.













