На понеділковій нараді, яку за дорученням голови райдержадміністрації провів його заступник Іван Мізерник, йшлося про організацію місячника довкілля, який сьогодні розпочинається на Львівщині, та про першочергові завдання з благоустрою територій.
Обговорювалася ситуація навколо блокування Дрогобицького звалища твердих побутових відходів на території Броницької сільської ради, організатори якого
категорично виступають проти завезення сміття з інших територій та ставлять перед Дрогобицькою міською радою низку вимог щодо приведення полігону ТПВ до належного стану та надання допомоги Брониці у вирішенні першочергових господарських проблем.
Говорилося також про стан фінансування першочергових видатків у бюджетній сфері району.













