Заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник 10 лютого провів чергове засідання робочої групи з питань здійснення контролю за використанням та якістю земель сільськогосподарського призначення. Основною темою засідання було питання проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення на територіях сільських рад. Як повідомлялося раніше на офіційному сайті ЛОДА, голова Львівської обласної державної адміністрації підписав розпорядження «Про проведення аудиту сільськогосподарських земель на території Львівської області», яким доручив створити обласну та районні робочі групи з питань здійснення контролю за використанням та якістю сільськогосподарських земель області. Цим розпорядженням також доручено створити електронні варіанти картосхем землекористування територій сільських, селищних рад.
Метою проведення аудиту є виявлення та подальше використання незадіяних земель сільськогосподарського призначення.













