» Сільське господарство » Увага, нерест форелі струмкової!

Увага, нерест форелі струмкової!

Автор: admin2 от 24-09-2018, 12:42

Увага, нерест форелі струмкової!На території Львівської області жовтень, листопад, грудень цього року оголошено місяцями охорони форелі струмкової. В цей період заборонено будь-яке рибальство, добування водних біоресурсів в гірських притоках басейну ріки Дністер, зокрема, на р. Бистриця та всіх її притоках від її початку до смт.Підбуж Дрогобицького району.

Протягом нерестового періоду заборонено проводити у перелічених рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, а також заборонено пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної потреби.