» Сільське господарство » Сьогодні в районі вітали аграріїв

Сьогодні в районі вітали аграріїв

Автор: admin2 от 12-11-2020, 15:24
 (голосів: 0)

Сьогодні в районі вітали аграріївВ районному народному домі відзначили працівників агропромислового комплексу Дрогобиччини з нагоди їхнього професійного свята, яке припадає на цю неділю.

Привітати аграріїв прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, заступник голови равйонної ради Володимир Стецівка, начальник відділу економіки та АПР Зеновій Кебза. Вони подякували працівникам сільського господарства за їхню щоденну нелегку працю, любов до рідної землі, відданість споконвічній хліборобській справі та вручили грамоти від департаменту агропромислового розвитку ЛОДА, райдержадміністрації та районної ради, а також цінні подарунки від ділових партнерів ПрАТ "Галнафтохім".

На завершення урочистостей виступив народний творчий колектив “Вишиванка”.

 

 

Сьогодні в районі вітали аграріїв

 

Сьогодні в районі вітали аграріїв

 

Сьогодні в районі вітали аграріїв

 

Сьогодні в районі вітали аграріїв

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua